Ta strona wyglada znacznie lepiej w przegladarkach, ktore wspieraja standardy www. Nie mniej, strona ta dostepna jest dla wszystkich przegladarek.

MIEJSCOWY PORTAL INTERNETOWY
Zdjecie miasta
Pogoda na dzisiaj{w_tempmin0} do {w_tempmax0}  {w_winddirection0} {w_windspeed0}  {w_pressure0}hPa, {w_humidity0}
{w_day1}Pogoda na jutro{w_tempmin1} do {w_tempmax1}
{w_day2}Pogoda na pojutrze{w_tempmin2} do {w_tempmax2}

Forum GLiWiCE.com

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozczarowany Klient

PostWysłany: 18 Sierpień 11, 10:17
Temat postu: CITY SPORT - opinia
Odpowiedz z cytatem

Chciałbym przestrzec lub przynajmniej uświadomić osoby robiące, ewentualnie mające zamiar robić zakupy w City Sport.
Niestety, wszystko wskazuje na to, iż sklep ten docenia Klientów tylko wtedy, gdy ludzie przychodzą, robią zakupy i zostawiają pieniądze. Gorzej, gdy Ci sami Kleinci wracają, aby reklamować towar.
Sam zakupiłem tam buty Mustang, które po stosunkowo niedługim czasie użytkowania popękały. Zaniosłem je do sklepu, wysłano do "swojego" rzeczoznawcy. Odpowiedź oczywiście odmowna - napisano, iż "uszkodzenia użytkowe nie podlegają reklamacji". Oznacza to, że pęknięcia butów pojawiły się od chodzenia. No tak, kto normalny kupuje buty i w nich chodzi...? Widocznie buty zakupione w City Sport służą do podziwiania.
BTW, obawiam się, że pozostałe rzeczy w tym sklepie są równie trwałe, jak moje buty...
Rzecznik Konsumanta w Gliwicach, do którego się udałem, też jakoś nie był zdziwiony taką reakcją sklepu na reklamację. Wg Pani Rzecznik, jest sporo problemów z tym sklepem, gdy dochodzi do reklamacji towarów tam zakupionych.
Tak więc doświadczony na własnym przykładzie, pragnę jedynie ostrzec inne osoby, które mają zamiar tam cokolwiek kupować i wydawać ciężko zarobione pieniądze.
Do góry
sonia11

PostWysłany: 21 Grudzień 11, 22:54
Temat postu: oszuści
Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, gdyż mam z tym sklepem bardzo podobne doświadczenia. Kupiłam tam bluzę Nike w czerwonym kolorze która po założeniu zafarbowała mi koszulkę na czerwono. Reklamowałam bluzę i reklamacji nie uwzględniono tłumaczą w uzasadnieniu że odzież sportowa tak reaguje na zawilgocenie potem. Oczywiście się odwołałam i sprawa jest w toku ale takich kretynów nie spotkałam nigdzie dotychczas. Po prostu sprzedają tam cieniutkie podróby i rżną cwaniaków ale nie z każdym te numery. Nie kupujcie w tym sklepie bo później są same kłopoty. Odradzam, bo robią z ludzi idiotów, tymczasem sami sobie wystawiają świadectwo.
Do góry
jan

PostWysłany: 5 Styczeń 12, 13:24
Temat postu: city sport to oszusci !!!!
Odpowiedz z cytatem

nie kupujcie nic w city sport !!! to tandeta z chin !!! ja kupiłem u nich buty które rozleciały sie po 6 miesiacach .dwa razy dałem je do reklamacji lecz bez skutku.sprawe zgłosiłem do rzecznika praw konsumenta. omijajcie ten sklep szerokim łukiem i powiedzcie to znajomym aby nie kupowali tam !!!
Do góry
Mirron

PostWysłany: 23 Sierpień 12, 22:07
Temat postu: Re: city sport to oszusci !!!!
Odpowiedz z cytatem

jan napisał:
nie kupujcie nic w city sport !!! to tandeta z chin !!! ja kupiłem u nich buty które rozleciały sie po 6 miesiacach .dwa razy dałem je do reklamacji lecz bez skutku.sprawe zgłosiłem do rzecznika praw konsumenta. omijajcie ten sklep szerokim łukiem i powiedzcie to znajomym aby nie kupowali tam !!!
Popieram Cie ja dostałem zwrt z butów że źle dobrałem
Do góry
Gość

PostWysłany: 17 Wrzesień 12, 19:26
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Popieram nie kupujcie tam!!! kopiłam buty pumy dla syna po jednej lekcji w-f buty pękły oddalam do reklamacji ale odpowiedz była negatywna ide do rzecznika praw konsumenta i tego tak nie zostawię NIE KUPUJCIE TAM CHINSKI SZAJSSSSSSS POD MARKOWĄ NAZWĄ!!!!!!!!!!!!
Do góry
Gość

PostWysłany: 17 Maj 13, 14:18
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Fakt, ja również mam problem z tym sklepem.Buty Nike kupione za 260 zł. po trzech msc. mają zdarte zapiętki- i jaka odpowiedź z reklamacji? " Są to uszkodzenia mechaniczne". Żart jakiś! Buty do wyrzucenia po 3 msc. używania?! Sklep po prosty do dupy! Mimo,iż kupiłam u nich już kilka par, to po takiej odpowiedzi nie mam zamiaru kupić u nich już czegokolwiek.Warto uprzedzać się nawzajem o takim lekceważącym zachowaniu personelu na forach.
Do góry
Sebastien

PostWysłany: 5 Maj 14, 09:02
Temat postu: kCkMNVeCyWfFn
Odpowiedz z cytatem

Ali pisze:No cf3ż w taki razie z chęcią wysłucham elaboratu na temat wyżej rnezcozej Żaby. Jestem bardzo ciekaw w jaki sposf3b symbol ten przemawia i co zwiastuje Nie zgodzę się z tezą że słowa są wtf3rne w odniesieniu do symboliki. Chrystus schodząc na ziemię nauczał za pomocą słf3w. Przypowieści rf3wnież są opisywane i wyjaśniane słowami Tak naprawdę, za pomocą jakich symboli nauczał Chrystus? W jakimkolwiek momencie Chrystus wykonywał, lub produkował jakieś niezrozumiale za pomocą umysłu symbole? Wydaję mi się że nie. Nie przypominam sobie niczego takiego.Nauczanie i Dobra Nowina głoszona przez Chrystusa była głoszona za pomocą słf3w a nie pełnego symbolicznych odniesień tańca nowoczesnego.Symbol ktf3ry nie jest umocowany i nie jest opisany słowami nie oznacza nic, nie jest symbolem jak owa Żaba, lub dwa nachodzące na siebie koła, lub dwie kreski.To prawda dr. Luter pisał o tym że rozum musi przygotowywać grunt dla doświadczenia i mf3gł to pisać bo posiadał już wiedzę, a także dlatego że wcześnie kładł ogromny nacisk na właściwe nauczanie Słowa Bożego i sam ze Słowem związany był trudno nawet opisać jak mocno. I dopiero posiadając tę wiedzę mf3gł stwierdzić, że rozum ma przygotowywać grunt dla doświadczenie. To trochę jak z malarstwem trzeba mieć naprawdę dobry warsztat, doświadczenie, wiedzę i umiejętności żeby odkryć kubizm. Jeśli nie wiemy i nie rozumiemy symboli są one dla nas czystą abstrakcją, są rzucaniem figur geometrycznych ktf3re same w sobie żadnych znaczeń nie mają.Tak więc kończąc dwa nałożone na siebie patyki czy kf3łka nie powiedzą nam nic pf3ki w pierwszym wypadku nie usłyszymy Dobrej Nowiny, w drugim przypadku historii proroka Abbęca i jego Żaby. Dopiero znając Ewangelię i rozumiejąc, będąc pouczonymi przez samego Jezusa możemy się zająć symbolami, ktf3re wobec tego nauczania są wtf3rne.
Do góry
Twiggy

PostWysłany: 5 Maj 14, 12:41
Temat postu: VgoHyNrWEDEvwK
Odpowiedz z cytatem

A million thanks for posting this inmntfarioo.
Do góry
Iqbal

PostWysłany: 5 Maj 14, 14:23
Temat postu: ySHpsXdcwsDCq
Odpowiedz z cytatem

Mnie wczoraj w pubie pzropsoono o ID Radocha na maksa A mnie dwie pary butf3w starczyłyby na dwa lata Tzn. rzadko kupuję, bo nie lubię. a jak kupuję, to staram się dobre, żeby starczyły na trochę
Do góry
Tharushi

PostWysłany: 5 Maj 14, 18:33
Temat postu: YXNBChxHlmfb
Odpowiedz z cytatem

The voice of ratynoaliti! Good to hear from you.
Do góry
Shunsuke

PostWysłany: 5 Maj 14, 23:26
Temat postu: jJHgRRufVCugG
Odpowiedz z cytatem

Yeah, that's the titkec, sir or ma'am
Do góry
Cinta

PostWysłany: 6 Maj 14, 01:41
Temat postu: ziSFeqgyxuWRHwx
Odpowiedz z cytatem

Thanks for the ingisht. It brings light into the dark!
Do góry
Joao

PostWysłany: 6 Maj 14, 07:13
Temat postu: qsomxwXYBvSJc
Odpowiedz z cytatem

That's a brilliant answer to an inieresttng question
Do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum GLiWiCE.com -> We wspólnym interesie
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Kalendarz
NdPnWtŚrCzwPtSobKalendarz - poprzedni miesiacGrudzień 2014Kalendarz - następny miesiac
30123456imieniny mają:

Abraham, Beniamin, Dariusz, Gabriela, Mścigniew, Nemezjusz, Tymoteusz, Urban

78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
W najbliższym czasie:
czwartek, 25 grudzień 2014
  • Jazz Jam Śląski Jazz Club
    Czwartek Jazzowy

Logowanie

Zapraszamy do środka. Wiele funkcji dostępnych jest po zalogowaniu.

Jeśli nie posiadasz konta? Zarejestruj się!