Ta strona wyglada znacznie lepiej w przegladarkach, ktore wspieraja standardy www. Nie mniej, strona ta dostepna jest dla wszystkich przegladarek.

MIEJSCOWY PORTAL INTERNETOWY
Zdjecie miasta
Pogoda na dzisiaj -4° do 0°  Kierunek wiatru 7mph  1007hPa, 96%
ŚrPogoda na jutro -7° do -3°
CzwPogoda na pojutrze -10° do -5°

Forum GLiWiCE.com

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzednia  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bastek...

PostWysłany: 6 Wrzesień 11, 10:47
Temat postu: oszust
Odpowiedz z cytatem

Witam... niestety tez sie dałem naciągnąc, Pan Andrzej był w Bąkowie.
Do góry
KATII

PostWysłany: 28 Wrzesień 11, 18:23
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich ..jestem z okolic wodzislawia sl...widze ze nie jestem sama ja tez dalam sie naciagnac Panu Andrzejowi na kwote 120 zł oczywiscie niby mam umowe i wypisane kp.dowod wpłaty ale co z tego jak sa to oszuści....ciekawe ilu ludzi jeszcze naciagną zanim ktoś sie tym zajmnie..
Do góry
Gość

PostWysłany: 28 Wrzesień 11, 19:53
Temat postu: oszust
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ...jak juz pisalam wcześniej ,Andrzej Babicki to oszust i ostrzegam przed nim kogo tylko mogę...Nigdy nie był pracownikiem firmy Eksim Gliwice...Ta firma nigdy nie zatrudniała pracowników i nie była firmą reklamową ....wiec pan Andrzej nie był i nie jest jej pracownikiem..podszywa sie beszczelnie pod tą firmę ,która jest zawieszona i od pewnego czasu nie działa..jeszcze jedno chciałam dodać ..samochód którym się porusza pan Andrzej Babicki też jest samochodem który sobie przywłaszczył...sprawa jest już zgłoszona na policji..niestety od 5 sierpnia nie możemy go zlokalizować ....jezeli ktos ma jakies inf.na temat jego osoby bardzo prosze i błagam o kontakt na poczte ewa362@poczta.onet.pl....bed bardzo wdzięczna bo musi dopaść go sprawiedliwośc ,Ja na pewno tak tego nie zostawię ..podam jeszcze raz numery rejestr.samochodu którym porusza sie pan Andrzej Babicki SGL 9F57 ....Bardzo prosze o kontakt..pozdrawiam
Do góry
Zoolandia

PostWysłany: 22 Listopad 11, 17:03
Temat postu: Oszukani z okolic Wodzisławia
Odpowiedz z cytatem

50 zł niby nie dużo, ale trzeba zrobić porządek z tym oszustem Andrzejem Babicki. Zapraszam z umowami do siebie na plac zabaw Zoolandia 324547080 , napiszemy doniesienie do prokuratury
Do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoolandia

PostWysłany: 23 Listopad 11, 10:44
Temat postu: Namiary na Pana Andrzeja Babickiego
Odpowiedz z cytatem

Dzwonił do mnie pan Andrzej z informacją, że tak mu się jakoś źle pokładało i chce wyprostować swoje sprawy. Prosi o podanie nr konta i kwoty do zwrotu na maila reklama.andy@wp.pl lub telefon 9.00-13.00 693011966
Ja wysłałem, jak zwróci to Wam napiszę
Do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: 16 Marzec 12, 01:47
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

uwaga na tego... mnie jest winien mnóstwo płacę 10 tyś za każde infp gdzie jesst
Do góry
Hicham

PostWysłany: 6 Kwiecień 12, 05:44
Temat postu: JstEEjoyOhxVfES
Odpowiedz z cytatem

No i proszę Firma rozwija się na e-rynku coraz prężniej. Dziś EPO, jutro . . . ? Brawo za oeprzumionie z Sądami, może inni sięteż skuszą ? Warunkiem będzie zastosowanie usługi bez ograniczeń, jak to ma teraz e-przesyłka.Powodzenia e-Poczto Polska ! ! !
Do góry
ucieszona

PostWysłany: 26 Marzec 13, 23:41
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Pan Andrzej Babicki siedzi już i czeka na proces! Mam info z prokuratury, bo złożyłam doniesienie i poinformowali mnie najpierw o jego zawieszeniu, a teraz wznowieniu, bo go złapali :)
Do góry
gosc

PostWysłany: 1 Kwiecień 13, 10:51
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

nareszcie...mam nadzieję ,ze poniesie konsekwencję swoich czynów...troche to trwało ale kazdego dopada sprawiedliwosc
Do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum GLiWiCE.com -> We wspólnym interesie Idź do strony Poprzednia  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Kalendarz
NdPnWtŚrCzwPtSobKalendarz - poprzedni miesiacKwiecień 2014Kalendarz - następny miesiac
303112345imieniny mają: Alicja, Apoloniusz, Bogusław, Bogusława, Flawiusz, Gościsław

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

07:3116:19
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
W najbliższym czasie:
poniedziałek, 21 kwiecień 2014
wtorek, 22 kwiecień 2014
  • Teatr Nowy
    Eric-Emmanuel SchmittBilety: ulgowy 17 zł. normalny 22 zł. opieka grup szkolnych 1 zł.
  • Teatr Nowy
    Eric-Emmanuel SchmittBilety: ulgowy 17 zł. opieka grup szkolnych 1 zł.

środa, 23 kwiecień 2014
  • Mała Syrenka Gliwicki Teatr Muzyczny
    spektakl Teatru Banialuka z Bielska-Białej
  • Teatr Nowy
    Eric-Emmanuel SchmittBilety: ulgowy 17 zł. opieka grup szkolnych 1 zł.
  • Teatr Nowy
    Eric-Emmanuel SchmittBilety: ulgowy 17 zł. normalny 22 zł. opieka grup szkolnych 1 zł.

czwartek, 24 kwiecień 2014
  • Jazz Jam Śląski Jazz Club
    Czwartek Jazzowy
  • ZEMSTA Teatr Nowy
    Aleksander Fredro PODZAMCZE ZAMKU OGRODZIENIECKIEGO

piątek, 25 kwiecień 2014
  • Teatr Nowy
    Marija ArbatowaBilety: normalny 35 zł ulgowy 25 zł.
  • Teatr Nowy
    Marija ArbatowaBilety: normalny 35 zł ulgowy 25 zł.

Logowanie

Zapraszamy do środka. Wiele funkcji dostępnych jest po zalogowaniu.

Jeśli nie posiadasz konta? Zarejestruj się!