Ta strona wyglada znacznie lepiej w przegladarkach, ktore wspieraja standardy www. Nie mniej, strona ta dostepna jest dla wszystkich przegladarek.

MIEJSCOWY PORTAL INTERNETOWY
Zdjecie miasta
Pogoda na dzisiaj{w_tempmin0} do {w_tempmax0}  {w_winddirection0} {w_windspeed0}  {w_pressure0}hPa, {w_humidity0}
{w_day1}Pogoda na jutro{w_tempmin1} do {w_tempmax1}
{w_day2}Pogoda na pojutrze{w_tempmin2} do {w_tempmax2}

Forum GLiWiCE.com

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bastek...

PostWysłany: 6 Wrzesień 11, 10:47
Temat postu: oszust
Odpowiedz z cytatem

Witam... niestety tez sie dałem naciągnąc, Pan Andrzej był w Bąkowie.
Do góry
KATII

PostWysłany: 28 Wrzesień 11, 18:23
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich ..jestem z okolic wodzislawia sl...widze ze nie jestem sama ja tez dalam sie naciagnac Panu Andrzejowi na kwote 120 zł oczywiscie niby mam umowe i wypisane kp.dowod wpłaty ale co z tego jak sa to oszuści....ciekawe ilu ludzi jeszcze naciagną zanim ktoś sie tym zajmnie..
Do góry
Gość

PostWysłany: 28 Wrzesień 11, 19:53
Temat postu: oszust
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ...jak juz pisalam wcześniej ,Andrzej Babicki to oszust i ostrzegam przed nim kogo tylko mogę...Nigdy nie był pracownikiem firmy Eksim Gliwice...Ta firma nigdy nie zatrudniała pracowników i nie była firmą reklamową ....wiec pan Andrzej nie był i nie jest jej pracownikiem..podszywa sie beszczelnie pod tą firmę ,która jest zawieszona i od pewnego czasu nie działa..jeszcze jedno chciałam dodać ..samochód którym się porusza pan Andrzej Babicki też jest samochodem który sobie przywłaszczył...sprawa jest już zgłoszona na policji..niestety od 5 sierpnia nie możemy go zlokalizować ....jezeli ktos ma jakies inf.na temat jego osoby bardzo prosze i błagam o kontakt na poczte ewa362@poczta.onet.pl....bed bardzo wdzięczna bo musi dopaść go sprawiedliwośc ,Ja na pewno tak tego nie zostawię ..podam jeszcze raz numery rejestr.samochodu którym porusza sie pan Andrzej Babicki SGL 9F57 ....Bardzo prosze o kontakt..pozdrawiam
Do góry
Zoolandia

PostWysłany: 22 Listopad 11, 17:03
Temat postu: Oszukani z okolic Wodzisławia
Odpowiedz z cytatem

50 zł niby nie dużo, ale trzeba zrobić porządek z tym oszustem Andrzejem Babicki. Zapraszam z umowami do siebie na plac zabaw Zoolandia 324547080 , napiszemy doniesienie do prokuratury
Do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoolandia

PostWysłany: 23 Listopad 11, 10:44
Temat postu: Namiary na Pana Andrzeja Babickiego
Odpowiedz z cytatem

Dzwonił do mnie pan Andrzej z informacją, że tak mu się jakoś źle pokładało i chce wyprostować swoje sprawy. Prosi o podanie nr konta i kwoty do zwrotu na maila reklama.andy@wp.pl lub telefon 9.00-13.00 693011966
Ja wysłałem, jak zwróci to Wam napiszę
Do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: 16 Marzec 12, 01:47
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

uwaga na tego... mnie jest winien mnóstwo płacę 10 tyś za każde infp gdzie jesst
Do góry
Hicham

PostWysłany: 6 Kwiecień 12, 05:44
Temat postu: JstEEjoyOhxVfES
Odpowiedz z cytatem

No i proszę Firma rozwija się na e-rynku coraz prężniej. Dziś EPO, jutro . . . ? Brawo za oeprzumionie z Sądami, może inni sięteż skuszą ? Warunkiem będzie zastosowanie usługi bez ograniczeń, jak to ma teraz e-przesyłka.Powodzenia e-Poczto Polska ! ! !
Do góry
ucieszona

PostWysłany: 26 Marzec 13, 23:41
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Pan Andrzej Babicki siedzi już i czeka na proces! Mam info z prokuratury, bo złożyłam doniesienie i poinformowali mnie najpierw o jego zawieszeniu, a teraz wznowieniu, bo go złapali :)
Do góry
gosc

PostWysłany: 1 Kwiecień 13, 10:51
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

nareszcie...mam nadzieję ,ze poniesie konsekwencję swoich czynów...troche to trwało ale kazdego dopada sprawiedliwosc
Do góry
Ndagi

PostWysłany: 5 Maj 14, 08:17
Temat postu: yBzzHbiNpXPW
Odpowiedz z cytatem

Jo, a jeste k tomu zbyva dodat toto (na to Larry Solum asi zapomnel): cela ta uvaha je pteaovsna na tom, ze jedinym relevantnim kriteriem k posouzeni "spravnosti" je efektivita (efficiency). To znamena, "spravne" reseni je to, ktere zpusobi, ze zeleznice nainstaluje ochranu proti jiskram. Jakykoli jiny normativni soud (typicky: "ale je preci nespravedlive, aby za to platil farmar!") je z pohledu teto teorie (a ostatne "hard-core L&E obecne) zcela irelevantni.no a dalsi vec je, ze se zde motivace "subjektu prava/ekonomickych subjektu" (abych nemluvil primo o lidech) redukuje na motivaci ekonomickou. coz muze a nemusi byt zrovna prilehave.
Do góry
Ndieme

PostWysłany: 5 Maj 14, 08:20
Temat postu: RczcNAfnkskkPSMXh
Odpowiedz z cytatem

Ad Zdenek Kuhn: Ak tuto stranku cita tcpyiky cesky student, tak gratulujem.Ad Peter:): To tam dodavat netreba. To, ci to ma zaplatit farmar alebo zeleznica nevieme ani keby sme zobrali akekolvek kriteria spravodlivosti...preco? Lebo nic nevieme o pripade samotnom. Nevieme, ci farmar nie je bohatsi, nevieme kto skor postavil svoj biznis (farma ci zeleznica), nevieme kto je spolocensky "prospesnejsi" (tu mozno porusujem zero transaction cost)a nevieme, ktory typ riesenia podobnych sporov sa nam dlhodobo oplati viac vzhladom na novo nastavene motiviacie v podnikani.Ale vieme, ze v tom momente nam akekolvek riesenie (teda nech uz je "vinny" ktokolvek) prinesie rovnako drahy vysledok.
Do góry
Alonso

PostWysłany: 5 Maj 14, 10:16
Temat postu: RxShIXhGWW
Odpowiedz z cytatem

Happy 2011 everybody! I'm going to go with an 8.5 besucae, despite all of the truly ridiculous or bad stuff that ended up happening, 2010 was an incredible year for me in all respects. I did my GCSEs (and did well too), left school, did my World Challenge to Croatia (best moment of the year occurred there), started college, joined a choir, met some amazing people and finally got rid of someone who's been horrible to me for five years, phew I hope 2011 is a wonderful year for all
Do góry
Hilal

PostWysłany: 5 Maj 14, 11:33
Temat postu: gzozWMXdHBZznhaqETX
Odpowiedz z cytatem

You are so lucky to have some things that were made by fiamly members. I have one crocheted afghan made by my mother. Nobody in my fiamly quilted, so I really appreciate the old quilts my blogging friends show that have been passed down to them.
Do góry
Nonce

PostWysłany: 5 Maj 14, 13:14
Temat postu: awJYwTUnPeBNOPC
Odpowiedz z cytatem

with nearby freinds and family as well as take advantage of possible discounts from other foursquare marketing Google Blog Search This entry was posted in Mobile Seo and tagged checkin., Digital, Foursquare, Location,
Do góry
Amin

PostWysłany: 5 Maj 14, 14:42
Temat postu: AHLShrkoTAGPrVAr
Odpowiedz z cytatem

I will be putting this dailzzng insight to good use in no time.
Do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum GLiWiCE.com -> We wspólnym interesie Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Kalendarz
NdPnWtŚrCzwPtSobKalendarz - poprzedni miesiacListopad 2014Kalendarz - następny miesiac
2627282930311imieniny mają: Albert, Albertyna, Janusz, Konrad, Konrada, Maria, Oliwier, Piotr, Regina, Rufus, Twardosław, Wiesław

Światowy Dzień Telewizji

2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
W najbliższym czasie:
wtorek, 25 listopad 2014
czwartek, 27 listopad 2014
  • Jazz Jam Śląski Jazz Club
    Czwartek Jazzowy

Logowanie

Zapraszamy do środka. Wiele funkcji dostępnych jest po zalogowaniu.

Jeśli nie posiadasz konta? Zarejestruj się!