Ta strona wyglada znacznie lepiej w przegladarkach, ktore wspieraja standardy www. Nie mniej, strona ta dostepna jest dla wszystkich przegladarek.

MIEJSCOWY PORTAL INTERNETOWY
Zdjecie miasta
Pogoda na dzisiaj{w_tempmin0} do {w_tempmax0}  {w_winddirection0} {w_windspeed0}  {w_pressure0}hPa, {w_humidity0}
{w_day1}Pogoda na jutro{w_tempmin1} do {w_tempmax1}
{w_day2}Pogoda na pojutrze{w_tempmin2} do {w_tempmax2}

Centrum Sztuk Walki

Wyślij znajomemu Wersja do wydruku 
20 marzec 2007, Odsłon: 5686

To co najlepsze - takie hasło można uznać za motyw przewodni towarzyszący wieloletnim już działaniom Klubu Sportowego Kodokan z Gliwic. Klub rozpoczął swą działalność kształcąc dzieci, młodzież i dorosłych w zakresie Judo. Z czasem wstąpił do Polskiego Związku Ju - Jitsu wprowadzając i tę dyscyplinę do swoich szeregów.

Doświadczenia trenera Mariusza Ważnego zdobyte na tatami zostały szybko przelane na zawodników KS Kodokan, co zaowocowało medalami Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Ju Jitsu w formule fighting, zarówno wśród młodzików jak i dorosłych.

Wzrastająca popularność sportów walki w naszym kraju i coraz większe zainteresowanie gliwiczan przekrojowym ćwiczeniem sztuk walki sprawiły, że liczba trenerów w klubie wzrosła i obecnie oferuje on zajęcia z takich dyscyplin jak: judo, ju jitsu, boks, boks tajski, zapasy, brazylijskie ju jitsu - biorąc z każdej dyscypliny to, co jest skuteczne, to co najlepsze.

Przekrojowe zajęcia z każdej z dyscyplin wymagają wielkiego zaangażowania ze strony klubu oraz odpowiedniej powierzchni. Dzięki uprzejmości Samorządu Miasta Gliwice KS Kodokan zyskał nowy lokal, który już został otwarty dla ćwiczących. Sala przy ulicy Szobiszowickiej 27 to około 220 m2 przeznaczonych dla ćwiczących. Cała powierzchnia zostanie wyłożona matami, a specjalistyczny sprzęt (worki, tarcze, pace, gruszki i inne) pozwoli na wykonywanie odpowiednich dla każdej dyscypliny ćwiczeń.

Adaptacja nowej sali jest pracochłonna lecz dzięki zaangażowaniu firmy Ewbud, ludzi dobrej woli, oraz klubowiczów jej otwarcie nastąpiło po niespełna 2 miesiącach ciężkiej pracy. Nowa siedziba klubu to miejsce w którym można się spotkać nie tylko po to by ćwiczyć, Centrum Sztuk Walki (bo taką nazwę będzie miało owo miejsce) to także miejsca spotkań miłośników sztuk walki. Dodatkowe pomieszczenia pozwolą spotkać się i porozmawiać, wymienić doświadczeniami i uwagami.

Klub prowadzi stronę internetową, na której znajdują się bieżące informacje, a także forum internetowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia strony: mma.gliwice.pl oraz www.mmagliwice.fora.pl by lepiej zapoznać się z działalnością klubu. szystkich przyszłych klubowiczów zapraszamy na ulicę Szobiszowicką 27 (były salon meblowy).

Napisał/a: MMA GliwiceCzytaj więcej:
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
Kalendarz
NdPnWtŚrCzwPtSobKalendarz - poprzedni miesiacMaj 2016Kalendarz - następny miesiac
1234567imieniny mają: Aleksander, Antonina, Maria, Mariola, świętosława

Rocznica Konstytucji 3 Maja, Światowy Dzień Wolności Prasy

891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
żadnych wydarzeń w najbliższym czasie

Logowanie

Zapraszamy do środka. Wiele funkcji dostępnych jest po zalogowaniu.

Jeśli nie posiadasz konta? Zarejestruj się!